Kosmetika

Vaše pleť si zaslouží tu nejlepší péči. Budu Vás rozmazlovat a hýčkat, protože platí, že to příjemné, co dostane Vaše pleť, pak kladně zapůsobí i na Vaši duši.

Ošetření pleti, krku a dekoltu

Ošetření pleti, krku a dekoltu provádím najednou, nejlépe v několika etapách pro lepší efekt vyhlazení vrásek, sjednocení pleti a vypnutí pokožky. Péče je ideální pro všechny typy pleti 25+. Krk a dekolt nejvíce prozrazují skutečný věk ženy a proto by tyto partie neměly být opomíjeny, ba naopak hýčkány.

Komplexní péče o pleť, čištění pleti

Každá pleť potřebuje péči, která by vždy měla začínat jejím dokonalým vyčištěním. Pro čištění pleti používám přední značku kosmetiky, která se osvědčila po celém světě Alissa Beauté. Nejprve je potřeba zbavit pleť odumřelých buněk, nečistot a zbytků make-upu. Dále pleť čistím hloubkově - pomocí peelingu, který vždy zvolíme dle druhu pleti a přání zákaznic. 

Nakonec je potřeba pleť nadopovat vitaminy, minerálními látkami a vodou - toho docílíme pomocí kvalitních kosmetických přípravků. Krémy volím také na základě typu pleti - můžete vybírat z nabídky ošetření pleti pro zmírnění projevů stárnutí, na odstranění hlubokých vrásek, vyčištění zanešené pleti nebo pleti s akné či jen pro hýčkání své přirozeně pěkné pleti bez vad.

Ultrazvuková špachtle s galvanickou funkci spojuje dvě profesionální ošetření. Na jedné straně hloubkově čistí pokožku a odstraňuje odumřelé buňky a na druhé straně vyhlazuje vrásky, zmenšuje póry a léčí pigmentové skvrny.

Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, která vyhlazuje vrásky v okolí očí a odstraňuje vodnaté váčky pod očima, snižuje únavu očí a dává prostor k relaxaci organismu. Dále napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin, posiluje obočí, které během let klesá, a hlavně pomáhá výrazně prokrvit a promastit kůži, což oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Pokožka v okolí očí je po mikromasáži pevnější, vypnutější a hladší. pomáhá uvolnit toxické látky z očního okolí do lymfy.

Ženám po 30 letech věku doporučujeme chodit na mikromasáž jednou za měsíc - předejdete tím nežádoucí tvorbě váčků kolem očí.

Parafínový zábal

Parafín je speciální vosk, který se získává z ropy a obohacen je vitamínem E. Parafín zadržuje teplo, proto je velmi hojně používán v kosmetice a jeho účinky jsou také léčebné. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky.

Depilace - Depileve CERAZYME DNA MASK - CERAZYME DNA DEPILAČNÍ VOSK S ÚČINKY MASKY

VOSK pro použití BEZ DEPILAČNÍCH PÁSEK. 

Na bázi Speciální PRYSKYŘICE OBOHACENÉ o minerály působící jako skutečná kosmetická maska. Šetrně - Účinně ODSTRAŇUJE chloupky i s kořínky. STIMULUJE krevní oběh v dané oblasti. NEZANECHÁVÁ na pokožce lepivé zbytky. VHODNÝ i pro ty NEJCITLIVĚJŠÍ typy pleti. VYŽIVUJE - Aktivuje - REVITALIZUJE kožní tkáně