Kosmetika

Vaše pleť si zaslouží tu nejlepší péči. Budu Vás rozmazlovat a hýčkat, protože platí, že to příjemné, co dostane Vaše pleť, pak kladně zapůsobí i na Vaši duši.

Ošetření pleti, krku a dekoltu

Ošetření pleti, krku a dekoltu provádím najednou, nejlépe v několika etapách pro lepší efekt vyhlazení vrásek, sjednocení pleti a vypnutí pokožky. Péče je ideální pro všechny typy pleti 25+. Krk a dekolt nejvíce prozrazují skutečný věk ženy a proto by tyto partie neměly být opomíjeny, ba naopak hýčkány.

Komplexní péče o pleť, čištění pleti

Každá pleť potřebuje péči, která by vždy měla začínat jejím dokonalým vyčištěním. Pro čištění pleti používámepřední značky kosmetiky, které se osvědčili po celém světě (např.: Alcina, La Chevre, Le Chaton). Nejprve je potřeba zbavit pleť odumřelých buněk, nečistoto a zbytků make-upu. Dále pleť čistím hloubkově - pomocí peelingu, který vždy zvolíme dle druhu pleti a přání zákaznic. Nakonec je potřeba pleť nadopovat vitaminy, minerálními látkami a vodou - toho docílíme pomocí kvalitních kosmetických přípravků. Krémy volím také na základě typu pleti - můžete vybírat z nabídky ošetření pleti pro zmírnění projevů stárnutí, na odstranění hlubokých vrásek, vyčištění zanešené pleti nebo pleti s akné či jen pro hýčkání své přirozeně pěkné pleti bez vad.

Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, která vyhlazuje vrásky v okolí očí a odstraňuje vodnaté váčky pod očima, snižuje únavu očí a dává prostor k relaxaci organismu. Dále napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin, posiluje obočí, které během let klesá, a hlavně pomáhá výrazně prokrvit a promastit kůži, což oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Pokožka v okolí očí je po mikromasáži pevnější, vypnutější a hladší. pomáhá uvolnit toxické látky z očního okolí do lymfy.

Ženám po 30 letech věku doporučujeme chodit na mikromasáž jednou za měsíc - předejdete tím nežádoucí tvorbě váčků kolem očí.

Parafínový zábal

Parafín je speciální vosk, který se získává z ropy a obohacen je vitamínem E. Parafín zadržuje teplo, proto je velmi hojně používán v kosmetice a jeho účinky jsou také léčebné. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky.

Depilace - Depileve CERAZYME DNA MASK - CERAZYME DNA DEPILAČNÍ VOSK S ÚČINKY MASKY

VOSK pro použití BEZ DEPILAČNÍCH PÁSEK. 

Na bázi Speciální PRYSKYŘICE OBOHACENÉ o minerály působící jako skutečná kosmetická maska. Šetrně - Účinně ODSTRAŇUJE chloupky i s kořínky. STIMULUJE krevní oběh v dané oblasti. NEZANECHÁVÁ na pokožce lepivé zbytky. VHODNÝ i pro ty NEJCITLIVĚJŠÍ typy pleti. VYŽIVUJE - Aktivuje - REVITALIZUJE kožní tkáně