Manikúra

Pěstěné a upravené nehty a ruce jsou vizitkou každého z nás. Manikúra je kosmetická procedura, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí v podobě čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z rukou a okolí nehtů. Součástí manikúry může být i lakování nehtů nebo japonská manikúra P-Shine.

P-shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.  Je vhodný pro ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Ale pozor, metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty.

Dekorativní úprava nehtů Gel-lak bez broušení nehtů bruskou!

Nehty jemně přebrousíme bílým blokem, naneseme podkladovou vrstvu gel laku a necháme vytvrdit v UV lampě. Dále nanášíme vrstvu barevného gel laku a opět necháme vytvrdit 2 minuty. Nakonec naneseme vrchní vrstvu pro vysoký lesk a odolnost, naposledy vytvrdíme. Setřeme výpotek z nehtů.
Při odstranění jemně přebrousíme pilníkem vrstvu gel laku, navlhčíme remover fólii odstraňovačem určeným pro gel lak a přiložíme ji na nehtové lůžko. Necháme působit 5 -7 minut a nakonec zůstatek gel laku odstraníme pomerančovým dřívkem. Nehty jsou zcela nepoškozené.