Pedikúra a gellack

Chodidla nesou celou váhu Vašeho těla, a proto si 100% zaslouží pozornost a důkladnou péči. Při zanedbání péče se může pokožka chodidel stát zdrojem nepříjemných problémů.

Každý z nás udělá přibližně 6000 kroků denně. Kvůli této námaze pokožka chodidla tvrdne, rohovatí a následně praská.

Mokrá pedikúra je metoda používaná již desítky let. Celá procedura začíná úžasně příjemnou voňavou relaxační masáží nohou v lázni se změkčujícími přísadami. Koupel trvá deset až patnáct minut a během této doby se Vaše nohy příjemně uvolní a připraví na následující péči. Dojde ke změkčení otlaků a mozolů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek. Nohy se důkladně osuší a odstraní přebytečná kůže a otlaky, případně kuří oka, ošetříme případné nerovnosti, prasklinky, provedeme peeling, příjemnou masáž nohou. Na závěr Vaše nehty upravíme a nalakujeme kvalitními laky dle přání...

Dekorativní úprava nehtů Gel-lak bez broušení nehtů bruskou!

Nehty jemně přebrousíme bílým blokem, naneseme podkladovou vrstvu gel laku a necháme vytvrdit v UV lampě. Dále nanášíme vrstvu barevného gel laku a opět necháme vytvrdit 2 minuty. Nakonec naneseme vrchní vrstvu pro vysoký lesk a odolnost, naposledy vytvrdíme. Setřeme výpotek z nehtů. 

Při odstranění jemně přebrousíme pilníkem vrstvu gel laku, navlhčíme remover fólii odstraňovačem určeným pro gel lak a přiložíme ji na nehtové lůžko. Necháme působit 5 -7 minut a nakonec zůstatek gel laku odstraníme pomerančovým dřívkem. Nehty jsou zcela nepoškozené.