Pedikúra

Chodidla nesou celou váhu Vašeho těla, a proto si 100% zaslouží pozornost a důkladnou péči. Při zanedbání péče se může pokožka chodidel stát zdrojem nepříjemných problémů.

Každý z nás udělá přibližně 6000 kroků denně. Kvůli této námaze pokožka chodidla tvrdne, rohovatí a následně praská.

V salonu nabízím mokrou i suchou (medicinální) pedikúru. Pracuje se na předem dezinfikovaných nohách.

Mokrá pedikúra je metoda používaná již desítky let. Celá procedura začíná úžasně příjemnou voňavou relaxační masáží nohou v lázni se změkčujícími přísadami. Koupel trvá deset minut a během této doby se Vaše nohy příjemně uvolní a připraví na následující péči. Dojde ke změkčení otlaků a mozolů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek. Nohy se důkladně osuší, odstraní se přebytečná kůže a otlaky skalpelem, případně kuří oka, ošetřím případné nerovnosti, prasklinky, provedu peeling. Na závěr Vaše nehty upravím a nalakuji kvalitními laky dle přání.

Suchá pedikúra využívá vysokootáčkového přístroje s odsáváním, do kterého se upínají  brusné nástavce a frézky. Používám moderní elektrický bezuhlíkový nehlučný přístroj VELORIA od renomované německé firmy Hadewe GmbH s téměř 50-ti letou tradicí na trhu. Tato metoda slouží k odstranění různých potíží nohou (zrohovatělá kůže, otlaky, kuří oka, zarostlé nehty, nehty mykotické, ztluštělé...). Medicinální pedikúra je zcela nebolestivá a jako jediná vhodná pro klienty s diabetem, lupénkou, hemofílií apod. Též významnou měrou přispívá k léčbě mykotických nehtů.